Hlavní stránka _ _

O naší mateřské škole

Představení     Zázemí     Motto     Projekty EU

Prostor tříd jsme uspořádali do částí, které děti stimulují ke hře a práci – do center aktivity – koutků, kde se děti samy mohou učit prostřednictvím hry a prací s různým materiálem. Snažili jsme se vytvořit prostředí, které děti bude motivovat a podporovat k tomu, aby si hrály a pracovaly dle vlastního výběru – je to: Domácnost, Ateliér, Knihy a písmena, Dramatika, Kostky (a auta), Manipulační a stolní hry, Hudba, Pokusy a objevy, Školní zahrada. Tyto koutky – centra postupně dovybavujeme a obměňujeme potřebnými hračkami, doplňky a pomůckami, přizpůsobujeme je požadavkům a potřebám dětí.

Informace pro rodiče  Zaměstnanci
 Příspěvek na vzdělávání a stravné
Školní řád
GDPR - Ochrana osobních údajů