Hlavní stránka _

>>> Oznámení rozhodnutí o přijetí / nepřijetí ve školním roce 2019 / 2020 <<<

Platby školného a stravného v 2. pololetí školního roku 2018/2019:
* 11.2.      * 11.3.      * 8.4.      * 13.5.      * 10.6.

Co nás čeká v ČERVNU 2019:

* úterý 11.6. bude přistaven kontejner pro sběr papíru

* středa 12.6. dopoledne pojedeme na návštěvu za babičkami a dědečky do Domova pro seniory do Soběsuk

* čtvrtek 13.6. proběhne focení dětí

* čtvrtek 20.6. od 16 do 18 hodin – Vás zveme na zahradu MŠ na rozloučení se školním rokem spojené se slavnostním "královským pasováním" dětí na školáky. Vaše děti i Vás čeká profesionální dvouhodinový program tanečků, soutěží, her a svičení. (Cena včetně ozvučení a dopravy 3000,- Kč / 86,- , 87,- Kč na dítě.) Prosím, kdo jste ještě nepřinesli, doneste co nejdříve do MŠ. Akce je pro všechny děti, nejen pro školáky. KRÁLOVSKÉ KOSTÝMY VÍTÁNY – děti i dospělí, princové, princezny, královny, králové… :) Akce bude spojená i s NOCOVÁNÍM DĚTÍ V MŠ. S sebou dobrou náladu, něco dobrého na zub, na opékání, na grilování :). Pro děti, které budou v MŠ nocovat, přibalte i něco k malé večeři a k snídani.

* společné focení na zahradě –  termín bude ještě upřesněn, v případě zájmu i focení jednotlivců, skupinek (prosím, napsat, kdo s kým se má fotit…, případně i počet fotek)

* Sběr papíru  - termín upřesníme - k MŠ bude přistaven kontejner na starý papír – DĚKUJEME

*
sobota 22.6. odpoledne Vás zveme na „POHÁDKOVÝ LES“ do Krumsína (bližší informace budou