+ MŠ Prostějovičky MŠ Prostějovičky

Prostějovičky 67
Plumlov

*   Termíny úhrady stravného a příspěvku na vzdělávání v MŠ v II. pololetí
školního roku   2017/2018:    * 12.2.       * 9.3.       * 9.4.       * 14.5.       * 11.6.

Obědy je možné odhlásit nebo přihlásit vždy den předem. Neodhlášený oběd (v případě náhlého onemocnění…) si mohou rodiče vyzvednout v MŠ Prostějovičky nebo po domluvě v ZŠ Krumsín. Oběd si odnášejí ve vlastních nádobách jen v první den nepřítomnosti - nemoci. Další dny lze odebírat obědy pouze za plnou cenu.

CO NÁS ČEKÁ V ÚNORU, BŘEZNU:

*   sobota 17.2. v 19:45 hodin – taneční vystoupení dětí „Naši kamarádi – štěňátka a pejsci “ na plese v Krumsíně – dejte nám vědět, kdo víte, že nemůžete přijít, ať víme, s kým můžeme počítat

*   úterý 20.2. dopoledne – „Knoflíkový karneval“ v MŠ (jakýkoli kostým doplněný - ozdobený knoflíky)

*   úterý 27.2. odpoledne v 16 hodin Vás zveme do MŠ Prostějovičky na schůzky rodičů. Prosíme bez dětí.

*   čtvrtek 22.2. dopoledne – již dříve avizované vyšetření očí VIZUS

*   sobota 24.2. od 14 hodin odpoledne – ZVÍŘÁTKOVÝ KARNEVAL v sále kina v Krumsíně

*   pohádkový březen - v MŠ čteme každý den, čtěte i Vy dětem doma pravidelně pohádky, vyprávějte si je spolu!!! Navštívíme i knihovnu v Prostějovičkách a v Krumsíně.

*   čtvrtek 1.3. v 10:30 hodin v MŠ divadlo Barborka „Do pohádky za zvířátky“

*   čtvrtek 8.3. taneční vystoupení dětí „Naši kamarádi – štěňátka a pejsci “ na Mateřince v Prostějově - bližší informace na schůzkách 27.2.

*   „BAREVNÉ DNY“ v MŠ, přizpůsobte, prosím, oblečení dětí daným barvám – vzorům, můžete jim do MŠ dát i hračku, věc……. v této barvě: pondělí 19.3. – BÍLÁ, středa 21.3. - ORANŽOVÁ, pondělí 26.3. – FIALOVÁ, středa 28.3. - PROUŽKY

*   velikonoce se pomalu blíží, posílejte, prosím, vyfouknutá – umytá – odmaštěná – vysušená vajíčka (2-3 ks, použijeme je i na chystánky)

*   úterý 20.3. odpoledne od 15:45 hod Vás zveme do MŠ na „JARNÍ CHYSTÁNKY“ – přijďte si spolu s dětmi něco jarního přichystat, vyrobit…., popovídat si

*   čtvrtek 22.3. v 7:30 hod odjíždíme do Prostějova do kina Metro na divadlo „Krysáci a ztracený Ludvík“

*   v BŘEZNU nás čeká i vynášení MORENY

*   Prosíme o uhrazení příspěvku na kulturní akce na druhé pololetí roku 2018

POZOR ZMĚNA JÍZDNÍHO ŘÁDU OD 1.1.2018
v 6:39 odjezd autobusu ze zastávky u sv. Jana

*   na každý nový školní rok v MŠ Prostějovičky i ZŠ Krumsín je nutné se předem přihlásit na stravování (telefonicky 588 882 079, nebo osobně v MŠ Prostějovičky)

*   z provozních a organizačních důvodů přivádějte děti do MŠ nejpozději do 8:10 hodin, děkujeme za pochopení

*   prosíme, kola dětí parkujte z provozních a bezpečnostních důvodů před budovou MŠ nebo za MŠ. Děkujeme.

*   prosíme, podepsat dětem oblečení, na bundy našít poutka !!!!!!!!!

*   prosíme o vracení půjčeného nádobí do kuchyně MŠ

*   prosíme, vracejte do MŠ i půjčené oblečení

*   pořád sbíráme PET VÍČKA - noste, posílejte do MŠ

*   opět se v letošním školním roce zapojíme do sběru papíru. Můžete papír nosit průběžně do MŠ.

*   nabízíme k odprodeji dětská lehátka – lze je využít na příležitostné spaní, k bazénu, na chatu……, k nahlédnutí v MŠ u p.Brablecové – cena 500 Kč

Školní řád - zde

Návrh rozpočtu 2018 - zde